ERDOĞAN 'ALTINLARI ÇIKARIN' dedi... SALON BİR ANDA KARIŞTI!..

25348 izlenme03 Ağustos 2018
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 100 günlük eylem planını açıkladığı toplantıda ilginç bir diyalog yaşandı. Konuşması esnasında “Yastıklarınızın altındaki dövizleri çıkarın, altınlarınızı çıkarın” ifadelerini kullanan Erdoğan'a salondan bir kişi ‘Olanlar çıkarsın!’ diye seslendi. Bu sözler üzerine Erdoğan, “Ben de olanlara sesleniyorum zaten" diye cevap verdi.

ERDOĞAN: ‘DÖVİZ VE ALTINLARI YASTIK ALTINDAN ÇIKARIN’

VATANDAŞ: 'OLAN VARSA ÇIKARSIN'

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 100 günlük eylem planının ilk aşamasını açıkladı. Konuşması sırasında ekonomiye de değinen Erdoğan, vatandaşa yine dolar ve altın çağrısında bulundu. Erdoğan’ın çağrısı esnasında ilginç bir de diyalog yaşandı. Konuşması esnasında “Yastıklarınızın altındaki dövizleri çıkarın, altınlarınızı çıkarın” ifadesini kullanan Erdoğan’a, salondan bir kişi ‘Olanlar çıkarsın!' diye seslendi.

“BEN DE ONLARA SESLENİYORUM”

Bu sözler üzerineyse Erdoğan gülerek, “Ben de olanlara sesleniyorum zaten. Böylece bu şekilde yerli ve milli duruşunuzu güçlendirin. İnsanlarımız ticaretten siyasete her alanda planını, programını, hesabını geleceğin büyük ve güçlü Türkiyesi üzerine yapıyor. Milletim ve geçtiğimiz 16 yılda bizler mahcup olmadık. İnşallah önümüzdeki beş yılda da mahcup olmayacağız” diye cevap verdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika ! 'AKP'LİLERLE MHP'LİLER BİRBİRİNE GİRDİ' Son Dakika ! Türkiye Barolar Birliği Başkanı'ndan KRİTİK UYARI! PAYLAAŞŞŞ Teslim Olan Kadın Terörist Kandil'de Yaşadığı Kan Donduran Dehşeti Anlattı GÖRMEDİM DUYMADIM DEMEYİN! 7 NİSAN’DA BAŞLIYOR! EŞİNİZE,DOSTUNUZA HATTA ÇOCUĞUNUZA BİLE..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Binlerce Kişinin Merakla Beklediği Bedelli Askerlikte Yeni Gelişme…1 Gün Sürprizi