ERDOĞAN 'ALTINLARI ÇIKARIN' dedi... SALON BİR ANDA KARIŞTI!..

25346 izlenme03 Ağustos 2018
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 100 günlük eylem planını açıkladığı toplantıda ilginç bir diyalog yaşandı. Konuşması esnasında “Yastıklarınızın altındaki dövizleri çıkarın, altınlarınızı çıkarın” ifadelerini kullanan Erdoğan'a salondan bir kişi ‘Olanlar çıkarsın!’ diye seslendi. Bu sözler üzerine Erdoğan, “Ben de olanlara sesleniyorum zaten" diye cevap verdi.

ERDOĞAN: ‘DÖVİZ VE ALTINLARI YASTIK ALTINDAN ÇIKARIN’

VATANDAŞ: 'OLAN VARSA ÇIKARSIN'

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 100 günlük eylem planının ilk aşamasını açıkladı. Konuşması sırasında ekonomiye de değinen Erdoğan, vatandaşa yine dolar ve altın çağrısında bulundu. Erdoğan’ın çağrısı esnasında ilginç bir de diyalog yaşandı. Konuşması esnasında “Yastıklarınızın altındaki dövizleri çıkarın, altınlarınızı çıkarın” ifadesini kullanan Erdoğan’a, salondan bir kişi ‘Olanlar çıkarsın!' diye seslendi.

“BEN DE ONLARA SESLENİYORUM”

Bu sözler üzerineyse Erdoğan gülerek, “Ben de olanlara sesleniyorum zaten. Böylece bu şekilde yerli ve milli duruşunuzu güçlendirin. İnsanlarımız ticaretten siyasete her alanda planını, programını, hesabını geleceğin büyük ve güçlü Türkiyesi üzerine yapıyor. Milletim ve geçtiğimiz 16 yılda bizler mahcup olmadık. İnşallah önümüzdeki beş yılda da mahcup olmayacağız” diye cevap verdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Vasiyetini Açıkladı Son Dakika! Ankara'da Patlama Meydana Geldi Muharrem İnce Erdoğan'ın Neler Çaldığını İfşa Etti Türkiye'yi kanser eden soframızdaki ürünler! Bakanlığın araştırmasıyla ortaya çıktı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Millet Seçim Platformuna Göre Milletvekili Seçim Sonuçları