Ana Sayfa
12 Kasım 2018 ( 4223 izlenme )
Reklamlar

Esra Erol Bile Canlı Yayında Şok Geçirdi!

ATV’de Esra Erol’un programına çıkan 19 yaşındaki Burcu Çerşil, annesinin gençken öz ağabeyinin te — c a – vüzne uğradığını ve aslında ‘dayısının kızı’ olduğunu anlattı. 11 yaşındayken, babası bildiği kişinin üvey babası; 18 yaşındayken de dayısı olarak bildiği kişinin öz babası olduğunu öğrenen genç kızın anlattıkları karşısında stüdyodakilerin ağzı açık kaldı
Çerşil’in anlattığına göre; olay ağabeyin, 2 kız kardeşine te — c a – vüz etmesiyle başladı. Kardeşlerden biri şikayetçi oldu, diğeri ise hamile kalmasına rağmen şikayetçi olmadı. Burcu’yu doğurdu ve dahası, bu acı gerçeği yıllarca sakladı.

‘AĞABEYLERİ İKİSİNE DE TE – CA V – ÜZ ETMİŞ’

Burcu Çerşil’in program esnasındaki anlattıkları şöyle;

-11 yaşında üvey çocuk olduğumu öğrendim. Babamın Recep olmadığını öğrendim. Ben yine de onu kabullendim çünkü bana bir baba şefkati gösterdi. Kendim bildim bileli bana babalık yaptı. Yemedi yedirdi. Annem onun değerini bilemedi.

-18 yaşında babam beni aradı, “Ben de yeni öğrendim senin baban dayın” dedi.

-Benim annemler 5 kız kardeş. Babalarının bir annelerinin ayrı olduğu bir de abileri var. Evdeki geçimsizlik yüzünden teyzem ve annem abilerinin yanına gitmişler. Ne olmuşsa orada olmuş. Abileri ikisine de te — c -avüz etmiş.

-Teyzem te — c a – vüz eden üvey abisinden şikayetçi oluyor. Ama annem olmuyor. Gerçekleri öğrenince anneme sordum. Bu çok utanç verici deyip bana dedi ki: ‘Teyzenin şikayet dosyası var benim yok ‘.

-Dayım olarak bildiğim babam iki kardeşe tec – a v üz etmiş ve bir tane daha kardeşim varmış. Onu da bana 18 yıl boyunca kuzenim olarak gösterdiler. Havva teyzem tec – a – v -üz sonucu dünyaya gelen kendi oğluna 10 yaşındayken gerçeği söylemiş. Kuzenim, dayısının annesine te- c– a – vüz ettiğini ve babasının o olduğunu biliyor.

-Bana ‘sen te- c– a – vüz çocuğusun’ dedi. Bana sarılıyordu ama en çok zoruma giden onun sahte olmasıydı. 14 yaşından sonra bir çok kez evden atıldım. Annem beni geri aldı bir daha attı, aldı bir daha attı.

-Dedemin soy kütüğünden dedemin çocuklarını çıkarttırdım. Oğuz Çerçil diye bir kişiyi çıkarttırdım. Annemin yanına gittiğimde onu sordum. Annem Oğuz Çerçil, dayın daha önce bir başka kişiye te — c a – vüz etmiş Oğuz o te — c a – vüzçocuğu dedi.

Canlı yayına bağlanan Burcu’nun 11 yaşına kadar öz babası bildiği Recep Zılnalbant da Burcu’nun öz babasının dayısı olduğunu nasıl öğrendiğini şöyle anlattı:

-Bizzat bana kendi annesi Ayşe Çerçil söyledi. Burcu’yu ben 15 yaşına kadar büyüttüm kendi çocuklarımdan ayırmadım. Ben Burcu 1 yaşındayken evlendim çocuğu da kabul edip nüfusuma aldım. Belli bir zaman sonra gerçeği söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika ! AKP TL'den vazgeçti..Millet Şok'ta ! "DİNELİYORUM" DİYEN BİR SİVASLI NE YAPIYORDUR? MİLYONER'E DAMGA VURAN SORU Pus ağır çöktü!.. 'TEHDİT ETTİK ALDIK' Son Dakika! Trump, Türkiye'ye de Piyasaları Sallayacak Yeni Yaptırımı Onayladı!