Ana Sayfa
15 Kasım 2018 ( 616 izlenme )
Reklamlar

'MUHARREM İNCE'DEN FLAŞ AÇIKLAMA'

21 Mart 2019 yerel seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi için adı geçen Muharrem İnce, 'Sandığımızı koyarız, kim çıkarsa adayımız oluruz. Ben bu görüşteyim başka bir yerde ne adayım, ne de başka bir şeyim' dedi.

'SEÇMEN KARAR VERECEK'

Muharrem İnce, gazetecilerin sorularını yanıtlarken, aday olup olmayacağı konusuna açıklık getirdi. İnce, "Benim söylemim net. Bir kimse kurtarıcı değildir. Bu yerel seçimler demokrasi mücadelesinin önemli bir ayağını oluşturacak. Galip çıkarsak, kaybettiklerimizin bir kısmını geri alabilir ya da geri almaya başlayabiliriz" dedi.

"Bu seçim çok önemli" diyen Muharrem İnce;

'SANDIĞI KOYUN, HALK ADAYINI SEÇSİN'

"Benim teklifim sandık konulmasıdır. Ön seçim demiyorum, eğilim yoklaması da olabilir. 39 ilçeye sandık konulur, üyeler gider oyunu kullanır. Arkadaşlarımız rakibimiz değil, arkadaşımız. Kim isterse müracaat eder. İstanbul Belediye Başkanlığı'nın müracaatı olmaz. AK Parti'den, Tayyip Erdoğan'dan kurtulmak istiyorsak sandığımızı koyarız, kim çıkarsa adayımız oluruz. Ben bu görüşteyim başka bir yerde ne adayım, ne de başka bir şeyim."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSTANBUL'DA 4 KATLI BİNANIN YIKILMASINA SEBEP OLAN OTEL BAKIN KİMİN ÇIKTI? BAHÇELİ'DEN ÇILGIN PROJE!.. Son Dakika ! Diyarbakır'da polis noktasına kalleş saldırı! 15 YAŞINDAKİ KIZI DEFALARCA YAPTIN "BABA" DEDİ..SALON BUZ KESTİ !